fbpx

O nás

Jsme taneční skupina HOUMIES, která se zaměřuje na street dance pro všechny věkové kategorie již od 4 let. Náš cíl je naučit respekt, drill, zábavu a lásku k tanci. Chceme (tanečně) vychovávat děti a naučit je spolupráci mezi sebou, ukázat, že tanec se může brát sportovně, ale i zábavně, a že tohle všechno se dá spojit do jednoho.

 

Tréninky probíhají 1x týdně ve skupině (pod vedením May), ale je možné si domluvit i individuální lekci, takže pokud se zatím necítíš na to, být ve skupině, nevyhovuje Ti čas nebo si chceš jen párkrát za měsíc zatancovat, dej nám vědět a můžeme společně zařídit individuální lekci (buď v Odolene Vodě, nebo v Praze).

Rozvrh

may_bar-150x150

přijďte si to k nám zkusit kdykoliv!

Pondělí

lektorka
May

4-5 let

Mini děti

🕓 17:30 – 18:15

RC Sluníčko
(Pod Tvrzí 394)

Středa

lektorka
May

6-11 let

Děti

🕓 16:00 – 17:00

ZŠ Vítězslava Hálka
(malá tělocvična)

12-16 let

Junioři

🕓 17:00 – 18:00

ZŠ Vítězslava Hálka
(malá tělocvična)

25+ let

Dospělí

🕓 19:30 – 20:30

ZŠ Vítězslava Hálka
(malá tělocvična)

  • první hodina na zkoušku je vždy zdarma
  • oba sourozenci u nás mají slevu
  • v případě omezení fyzických lekcí z důvodů vládních nařízení, přecházíme do režimu on-line, členské příspěvky nevracíme ani jinak nekompenzujeme (bohužel, není to možné)

Pololetní platby:

1700,- / 1x týdně 1 hodina

Pololetí je období září-leden nebo únor-červen. Platbu lze provést převodem na účet. Roční platbu provést nelze. Mimo platbu, nezapomeňte vyplnit ještě přihlášku (informace dostane emailem po odeslání online přihlášky).

Kde trénujeme?

ZŠ Vítězslava Hálka
Odolena Voda
– v malé tělocvičně

RC Sluníčko
Pod Tvrzí 394
Odolena Voda

Kontakt

Kontaktní osoba: Le Ngoc My Dang (stačí May)

Telefon: +420 776 220 789

Email: tshoumies@gmail.com

Jestli máte jakýkoliv dotaz, potřebujete se ujistit – neváhejte mi zavolat nebo napsat na email! Odpovídám jen jak nejrychleji to jde 🙂

Pojeď taky !