fbpx

open class

Otevřené lekce streetdance v Berouně

AKTUÁLNĚ 2023/2024 2023/2024

Albert

Albert Gola, nebo taky známý jako Humman, je pražský tanečník a speaker. Albiho jste mohli zahlédnout nejen na sociálních sítích, ale i třeba na koncertě Bena Cristovaa, Sawsane nebo na dalších komerčních akcích.
Albi je ohnivý živel.
Openclass povede v hiphopovém stylu (choreo) a my už teď víme, že se máte na co těšit!

RÓZA

Róza je multi-talentovaná tanečnice, která se věnuje všem streetovým stylům. Má za sebou spoustu soutěží, show a zahlédnout jsme ji mohli i na tanečních battlech. Nejintenzivněji se věnuje poppingu – a to je ten důvod, proč jsme ji pozvali k nám! 🙂

Doraž si s námi zatancovat (možná pro některé i objevit) popping. Svaly nám budou praskat jako popcorn! 💥 Róza ti předá plnohodnotný know-how a ty, ať už jsi začátečník nebo ne, se neboj, že by jsi z lekce odešel/a s prázdnou.

PŘIHLÁŠKA

Vyplň nám prosím své jméno a kontakt na sebe.
Pro každý termín open classu je třeba vyplnit novou přihlášku.
Mysli na to, že rezervace je závazná.

Cena: pro členy 250,- Kč / pro nečleny 350,- Kč

Platí se hotově na místě.

Open class / workshop

co je open class

rozklikni malé šipečky nalevo “▶”

Open classy jsou lekce, které na sebe nijak nenavazují. Jdeš sem, protože chceš tancovat víc nebo protože tě zajímá pozvaný lektor. Můžeš proto přijít nezávisle na tom, jestli chodíš přes rok. Když vynecháš jednu nebo více lekcí je úplně v pohodě pokračovat zase tou další.

Lekce je pro kohokoliv! Je úplně jedno, jestli patříš do Double Cookies nebo ne. Tohle jsou lekce pro všechny, kteří mají zájem. Také je úplně jedno kolik ti je nebo jaká je tvá taneční úroveň. Lektor s tím už dopředu počítá a přizpůsobí se případně svým studentům.

Přečti si jaké lekce nás v tomhle roce čekají. Vyber si na které půjdeš a klikni na tlačítko “sem chci!” Dostaneš se na formulář, kde nám vyplníš nějaké základní osobní údaje, lekce na které chceš dorazit a hlavně i kontaktní email, ať máme kam potvrdit tvé místo.

Platba lekce proběhne vždy na místě hotově před začátkem lekce. Tohle i další instrukce ti přijde v potvrzovacím mailu po přihlášení. 🙂

Open class s ???

A tady se to taky ještě připravuje

Co se bude učit: 

21.4.2023

...

CENA: 200 Kč pro členy // 250 Kč pro nečleny
ADRESA: Havlíčkova 178/2 Beroun

Open class s ???

A tady se to taky ještě připravuje

Co se bude učit: 

19.5.2023

...

CENA: 200 Kč pro členy // 250 Kč pro nečleny
ADRESA: Havlíčkova 178/2 Beroun